Caracteristici generale
| Putere | 1400 W |
| Turația în gol | 2800 min‾¹ |
| Lungime cursă | 32 mm |
| Alimentare | rețea |
| Valiză | da |
| Lungime cablu | 4 m |
| Nivelul de zgomot | 104 dB |
| Greutate | 4.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău sabie Metabo SSEP 1400 MVT (606178500) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.