| Destinație | pentru desktop-uri |
| Tip | DDR5 |
| Capacitatea generală | 16 GB |
| Număr module | 1 |
| Frecvență | 6000 MHz |
| Capacitate | PC48000 |
| CAS Latency | 36-38-38 |
| Paritate (ECC) | non-ECC |
| Tensiunea de operare | 1.35 V |
| Gradul de memorie | rang unic |
| Radiator de răcire | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 0740617331721, 740617331721 |









