| Destinație | pentru desktop-uri |
| Tip | DDR5 |
| Capacitatea generală | 32 GB |
| Număr module | 2 |
| Frecvență | 5600 MHz |
| Capacitate | PC44800 |
| CAS Latency | 36-38-38 |
| Backlight | lipsește |
| Paritate (ECC) | non-ECC |
| Tensiunea de operare | 1.25 V |
| Radiator de răcire | da |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.14 kg |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 740617330793 |









