| Clasificarea | senzor miscare |
| Metoda de instalare | in interior |
| Unghiul de vizualizare orizontal/vertical | 360 ° |
| Înălțimea de instalare recomandată | 2.3 m |
| Raza de detectare spargerei | 12 m |
| Sensibilitate | personalizabil |
| Tip de alertă | Lumină |
| Alimentație | 110-240V |
| Producător | Elmos |









