Caracteristici generale
| Turația in gol | 2800 min‾¹ |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 100 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Greutatea | 2.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Metabo STA 18 LTX 100 (601002890) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.