Caracteristici generale
| Тип | daltă plată |
| Cantitatea | 1 buc |
| Lățimea porțiunii de tăiere | 32 mm |
| Dimenseuni | 140 mm |
| Material | oțel |
| Material mâner | lemn |
| Greutatea | 0.3 kg |
| Tip de ambalaj | blister |
Alte informații
| Producător | Hoegert |
| Cod EAN | 5901867165091 |
Specificațiile și imaginile produsului Daltă pentru piatră lemn Hoegert HT3B852 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.