| Tip | perete |
| Material | acril |
| Forma | unghiular |
| Varianta montaj | stânga |
| Capacitate | 90 litri |
| Picioare | da |
| Panou | nu |
| Culoare | alb |
| Lungime | 130 cm |
| Lăţime | 85 cm |
| Dimensiuni (LxLAxA) | 130x85x53,5 cm |
| Țara producătoare | Polonia |
| Altele | suport inclus |
| Producător | Polimat |
| Cod EAN | 2009885003265, 5907585473500 |









