Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | inox |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 9 |
| Rezerva de apa | jos |
| Tip conectare | fixata |
| Înălțime | 900 mm |
| Lățime | 530 mm |
| Adâncime | 140 mm |
| Distanța dintre centre | 500 mm |
| Diametrul stâlpilor | 30 mm |
| Tip filet | 1/2" interior |
| Culoare | chrome |
Alte informații
| Producător | Elna |
| Cod EAN | 2009997354323 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Elna Standart-9 900x530 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.