Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | inox |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 5 |
| Rezerva de apa | jos |
| Tip conectare | fixata |
| Putere termică | 186 W |
| Înălțime | 670 mm |
| Lățime | 630 mm |
| Adâncime | 260 mm |
| Distanța dintre centre | 600 mm |
| Diametrul stâlpilor | 30 mm |
| Tip filet | 1/2" interior |
| Culoare | chrome |
| Altele | raft pentru prosoape |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Laris |
| Cod EAN | 2271207570018 |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Laris Standart P5 w/shelf 500х660 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.