Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 12.5 cm |
| Dimensiuni | 500х400х125 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Rosa Standart White Round sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.