| Tip | electric |
| Putere | 1200 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 1000 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 43 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 37 mm |
| Material de prelucrare | piatra , granit , marmură , placă ceramică |
| Dimensiuni | 730х1600х960 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Graphite |
| Cod EAN | 5902062092984 |









