Caracteristici generale
| Tip | electric |
| Putere | 800 W |
| Turația în gol | 2950 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 230 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 920 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 46 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 34 mm |
| Material de prelucrare | piatra ,
granit ,
marmură ,
placă ceramică |
| Dimensiuni masă | 960х400 mm |
| Greutate | 51 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stark |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de tăiat țiglă Stark TC-960-230 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.