Caracteristici generale
| Tip | electric |
| Putere | 800 W |
| Turația în gol | 2800 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 180 mm |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 22.2 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 35 mm |
| Adâncime de tăiere (45°) | 18 mm |
| Material de prelucrare | placi ceramice |
| Dimensiuni masă | 395x385 mm |
| Dimensiuni | 415x395x247 mm |
| Greutate | 11 kg |
Alte informații
| Producător | Vega |
| Cod EAN | 2009020003761 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de tăiat țiglă Vega VKT-800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.