Caracteristici generale
| Tipul de inhalator | compresor |
| Modul de utilizare | compact |
| Intensitatea fluxului | 5,31 l/min |
| Viteza de pulverizare a medicamentelor | 0.4 ml/min |
| Presiunea de lucru a compresorului | 220 kPa |
| Nivelul de zgomot | 52 dB |
| Volumul containerului pentru medicamente | 8 ml |
| Dimensiuni | 13x13x11.7 cm |
| Greutatea | 1.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Inhalator Medel Star (95141) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.