| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de circulaţie |
| Debit maxim | 4.7 m3/h |
| Putere maximă de aspirare | 6 m |
| Putere | 99 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 110 °C |
| Greutate | 2.8 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 180x100x130 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Wilo |









