Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 60 Ah |
| Curent de pornire | 640 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | B13 |
| Lungime | 242 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 190 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Exide |
| Cod EAN | 3661024035682 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Exide Start-Stop EFB EL600 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.