Caracteristici generale
| Categorie | animale |
| Înălțimea | 18 cm |
| Lungimea | 7 cm |
| Lățimea | 6 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 18x7x6 cm |
| Culoare | bej |
| Material | porțelan |
Alte informații
| Producător | Easter |
| Cod EAN | 2400000547938 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă Easter 18cm (54793) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.