Caracteristici generale
| Categorie | animale |
| Înălțimea | 24 cm |
| Lungimea | 18 cm |
| Lățimea | 5 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 24x18x5 cm |
| Culoare | maro |
| Material | lemn |
Alte informații
| Producător | H&S |
| Cod EAN | 2400000537915 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă H&S 24x5x18cm (53791) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.