Caracteristici generale
| Categorie | păsări |
| Înălțimea | 35 cm |
| Lungimea | 14 cm |
| Lățimea | 22 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 35x14x22 cm |
| Culoare | bej |
| Material | polimer |
Alte informații
| Producător | Metalux |
| Cod EAN | 5900000038411 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă Metalux 384-11 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.