Caracteristici generale
| Categorie | obiecte |
| Temă | sărbători de revelion |
| Înălțimea | 27 cm |
| Lățimea | 18 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 18x27 cm |
| Culoare | roșu |
| Specificații suplimentare | funcționează cu baterii AA și rețea ,
cu muzica |
Alte informații
| Producător | Metalux |
| Cod EAN | 590000003323 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă Metalux Anul Nou 332-3 Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.