Caracteristici generale
| Categorie | animale |
| Înălțimea | 36 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Lățimea | 20 cm |
| Dimensiuni (ÎxLxL) | 36x40x20 cm |
| Culoare | alb |
| Material | fetru |
Alte informații
| Producător | Metalux |
| Cod EAN | 5900000013827 |
Specificațiile și imaginile produsului Statuetă Metalux Unicorn White 382-7 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.