Caracteristici generale
| Volumul | 120 l |
| Greutatea maximă a încărcăturii | 580 kg |
| Material | metal |
| Grosimea metalului | 0.8 mm |
| Număr de roți | 1 |
| Dimensiuni totală | 157х70х75 cm |
| Greutate | 15.9 kg |
Alte informații
| Producător | Wokin |
| Cod EAN | 2009997331171, 6926656603133 |
Specificațiile și imaginile produsului Roabă Wokin 685106 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.