Caracteristici generale
| Tip | tal |
| Acționare | manual |
| Mecanismul de tracțiune | lanț |
| Lungimea frânghie (lanț) | 6 m |
| Numărul de frânghii (lanțuri) | 1 |
| Macara | 1000 kg |
| Înălțimea de ridicare | 6 m |
| Greutate | 17 kg |
Alte informații
| Producător | POLTEK |
| Cod EAN | 2009997909738 |
Specificațiile și imaginile produsului Troliu POLTEK 04-110005 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.