Caracteristici generale
| Standard | PMR |
| Numărul de staţii radio | 3 |
| Frecvența | 446 MHz |
| Putere de emisie în radiofrecvenţă | 0.5 W |
| Rază de acțiune | 4 km |
| Număr de canale | 16 |
| Funcție scanare | da |
| Funcție monitorizare | da |
| Activarea | push to talk |
| Headset inclus | nu |
| Reducere zgomot | nu |
| Blocarea tastaturii | nu |
| Alimentare | Ni-Mh / 3xAAA / |
| Culoare | albastru ,
verde ,
portocaliu |
| Dimensiuni | 136x48x27 mm |
| Greutate | 79 g |
| În plus | clemă - agățătoare de curea |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.43 kg |
| Producător | Motorola |
| Cod EAN | 5031753007515 |
Specificațiile și imaginile produsului Stație radio portabilă Motorola Talkabout T42 Triple sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.