Caracteristici generale
| Tip de arhitectură | linie-interactivă |
| Numărul de prize | 5 |
| Prize conectate la rezerva de alimentare | 4 |
| Puterea maximă de ieșire | 1000 VA |
| Putere de ieșire | 600 W |
| Durata de încărcare | 4 H |
| Gama de tensiune de intrare | 160-230 V |
| Capacitate | 14 Ah |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Forma semnalul de ieșire | sinusoidal |
| Frecvența de ieșire | 50 Hz,
60 Hz |
| Timp de transfer al bateriei | 5 ms |
| Nivel de zgomot | 40 Db |
| Interfețe | RJ-45 |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Protecția contra impulsuri | da |
| Рrotectie de supraincalzire | da |
| Dimensiuni | 392x211x177 mm |
| Greutate | 10.3 Kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9 kg |
| Producător | Tuncmatik |
| Cod EAN | 8697842802064 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare neîntreruptibilă Tuncmatik Digitech Pro 1000VA/600W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.