Caracteristici generale
| Tip | farfurie |
| Material | silicon |
| Vârsta minimă | 4 luni |
| Culoare | albastru deschis |
| Numarul în set | 1 |
| Farfurie | da |
| Diametru farfurii | 18 cm |
| Dimensiuni | 18x18x3 cm |
| Volum | 650 ml |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare cu microunde | da |
Alte informații
| Producător | Beaba |
| Cod EAN | 3384349134303 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de silicon cu ventuză Beaba Blue (913430) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.