Caracteristici generale
| Montare | cu suport |
| Formă | dreptunghiular |
| Tipul diodelor | SMD LED |
| Culoarea de iluminare | alb cald |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 27 W |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Unghi fascicul lumina | 120 ° |
| Fluxul de lumină | 2850 lm |
| Material cadru | aluminiu |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare | alb |
| Grad de protecție | II |
| Clasa de protecție | IP65 |
| Durata medie de viață | 30 000 ore |
| Dimensiunea exterioară | 123х156х28 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Sylvania START Flood Flat IP65 27W 2850LM 830 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.