Caracteristici generale
| Putere | 700 W |
| Standard | ATX12V 2.3 |
| PFC | activ |
| Sistemul de răcire | 1 ventilator |
| Diametrul ventilatorului | 120 mm |
| Conector pentru placa de bază | 24 pin |
| Numărul de conectori 4+4 pini CPU | 1 |
| Numărul de conectori 6+2 pini PCI-E | 2 |
| Numărul de conectori cu 15 pini SATA | 6 |
| Numărul de conectori cu 4 pini IDE/Molex | 3 |
| Current on-line +3.3V | 19 A |
| Current on-line +5V | 17 A |
| Current on-line +12V-1 | 54 A |
| Current on-line -12V | 0.3 A |
| Current on-line +5V Standby | 2.5 A |
| 80 PLUS certificat | Bronze |
| Сabluri detașabile | da |
| Protecție la supratensiune | da |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Protecție la scurt circuit | da |
| Dimensiuni (IxLxA) | 140x150x87 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.98 kg |
| Producător | Chieftec |
| Cod EAN | 753263076502 |
Specificațiile și imaginile produsului Sursă de alimentare Chieftec Task 700W (TPS-700S) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.