| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 14 " |
| Material | piele artificială , poliester |
| Culoare | negru |
| Curea de umăr | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 3 |
| Compartiment pentru documente | 1 |
| Dimensiuni externe | 380x260x110 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 310x227x19 mm |
| Volum | 10 l |
| Protecţie | rezistent la stropire , amortizarea compartimentelor |
| Organizator intern | da |
| Suport pentru cărucioare | da |
| Protectia de apă | da |
| Mâner telescopic | da |
| Greutate | 0.77 kg |
| Altele | Buzunar RFID |
| Producător | Asus |
| Cod EAN | 4711636285766 |









