Caracteristici generale
| Tip | universal |
| Sursă de alimentare | priză |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent de ieșire | 3 A |
| Putere | 45 W |
| Priză | USB C |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 73x34x31 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hama |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător laptop Hama USB-C Power Supply Unit (200022) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.