Caracteristici generale
| Tip | mixer |
| Putere | 1400 W |
| Turația în gol (viteză redusă) | 480 rpm |
| Turația în gol (de mare viteză) | 780 rpm |
| Dimensiuni | 325x325x210 mm |
| Greutate | 3.46 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825602241 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de amestecat Einhell TC-MX 1400-2 E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.