| Clasificarea | senzor miscare |
| Metoda de instalare | in interior |
| Raza de detectare a mișcării | 8 m |
| Unghiul de vizualizare orizontal/vertical | 360 ° |
| Tip de alertă | Lumină și sunet |
| Alimentație | 220 V |
| Frecvențe de funcționare | 5800 MHz |
| Dimensiuni | 80х51.5х117.2 mm |
| Producător | IEK |









