| Clasificarea | senzor de deschidere ușa și ferestra |
| Metoda de instalare | in interior |
| Alimentație | baterie CR123A |
| Spectrul de comunicare cu panoul de control | 1600 m |
| Frecvențe de funcționare | 868 MHz |
| Criptare | AES |
| Dimensiuni | 22.5x103x23.2 mm |
| Greutatea | 60 gr. |
| Producător | Hikvision |
| Cod EAN | 6941264073444 |









