Caracteristici generale
| Clasificarea | senzor miscare |
| Metoda de instalare | in interior |
| Compatibilitate | ZigBee |
| Timp de livrare alarma | 0.15 sec |
| Raza de detectare a mișcării | 50 m |
| Unghiul de vizualizare orizontal/vertical | 90 ° |
| Sensibilitate | personalizabil |
| Volumul sirenei încorporate | 15 dB |
| Alimentație | CR123A |
| Durata de viață a bateriei | 3 ani |
| Dimensiuni | 50х55 mm |
Alte informații
| Producător | Avatto |
| Cod EAN | 3000000015667 |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor de prezență umană Avatto ZMS16 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.