Caracteristici generale
| Clasificarea | senzor de fum |
| Metoda de instalare | in interior |
| Compatibilitate | Android ,
IOS |
| Sensibilitate | personalizabil |
| Tip de alertă | Lumină și sunet |
| Volumul sirenei încorporate | 85 dB |
| Filtru alarme false | da |
| Alarmă sincronă cu mai multe senzori | da |
| Comunicare bidirecțională între dispozitive | da |
| Senzor de temperatură | da |
| Configurarea și testarea de la distanță | da |
| Cod forțat | da |
| Numărul personal de identificare | da |
| Alimentație | CR123A |
| Durata de viață a bateriei | 3 ani |
| Spectrul de comunicare cu panoul de control | 1600 m |
| Frecvențe de funcționare | 868.0 - 868.6 MHz |
| Criptare | AES |
| Dimensiuni | 120х42 mm |
| Greutatea | 194.5 gr. |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor scurgere gaz Hikvision DS-PDCO-E-WE sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.