Caracteristici generale
| Tip | mixer |
| Putere | 1600 W |
| Turația în gol (viteză redusă) | 460 rpm |
| Turația în gol (de mare viteză) | 760 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 133 mm |
| Greutate | 3.48 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825614558 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de amestecat Einhell TE-MX 1600-2 CE Twin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.