Caracteristici generale
| Tip | mixer |
| Alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-lon |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Turația în gol (de mare viteză) | 620 rpm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 100 mm |
| Dimensiuni | 325x293x221 mm |
| Greutate | 1.9 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825638196 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de amestecat Einhell TE-MX 18Li XPWR Solo 18V M14 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.