Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Tip | rindea |
| Putere | 900 W |
| Voltaj | 220 V |
| Numărul de rotații | 15000 rot/min |
| Lățimea rindeluirii | 82 mm |
| Adâncimea rindeluirii | 3 mm |
| Adâncimea maximală de rebating | 3 mm |
| Dimensiuni | 37х18.5х20 cm |
| Greutate | 3.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100001079208, 4006825645668 |
Specificațiile și imaginile produsului Rindea electrica Einhell TE-PL 900 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.