Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 1800 W |
| Turația în gol | 5100 min-1 |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Alimentare | priză |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Latime de taiere | 340 mm |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul de înclinare | 47 ° |
| Greutatea | 15.65 kg |
| Caracteristici și funcții | marcator laser |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100000652587, 4006825599534 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierastrău pentru taieri inclina Einhell TE-SM 2534 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.