Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb ,
negru |
| Lăţime | 600 mm |
| Înălţime | 600 mm |
| Adâncime | 500 mm |
| Altele | decupaj pentru lavoar se realizeaza de client |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Montebella |
| Cod EAN | 2009885016906 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Montebella Set 11.01 600x500 Eclipse 585x385 Pantera sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.