| Destinația | pentru laptop |
| Tehnologie | fără fir |
| Interfata | canal radio , Bluetooth |
| Senzor | laser |
| Ergonomie | pentru mâna dreaptă |
| Numar butoane | 6 |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane programabile | da |
| Butoane laterale | da |
| Rezolutie | 8000 dpi |
| Tip baterie | baterie |
| Raza de acțiune | 10 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 100x65x34 mm |
| Greutate | 99 g |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206112490 |









