| Tip aparat | aparat de sudură |
| Putere | 5000 W |
| Curent de sudare | 5-160 A |
| Tensiune la mers in gol | 60 B |
| Diametrul minim electrod | 1.6 mm |
| Diametrul maxim electrod | 4 mm |
| Tip de sudare | cu electrod (MMA) , cu gaz inert (TIG) |
| Invertor | da |
| Maner transport | da |
| Sudarea în mediu de gaz | da |
| Grad de protecție | IP23 |
| Greutate | 10,1 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Telwin |
| Cod EAN | 8004897165769 |









