| Tip aparat | aparat de sudură |
| Putere | 4200 W |
| Curent de sudare | 10-170 A |
| Tensiune la mers in gol | 75 B |
| Diametrul minim electrod | 1.6 mm |
| Diametrul maxim electrod | 4 mm |
| Tip de sudare | cu electrod (MMA) , cu gaz inert (TIG) |
| Invertor | da |
| Maner transport | da |
| Greutate | 6.9 kg |
| Dimensiuni | 380х170х420 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Telwin |
| Cod EAN | 8004897810256 |









