Setul "Teggi Multifun" pentru copii este format dintr-o masa si doua scaune.
Creat cu gândul la copii pe măsură ce încep să deseneze, să coloreze, să se uite la cărți și să construiască cu blocuri.
Particularitati:
- Setul poate fi folosit atat acasa iarna cat si in gradina vara.
- Sub blatul mesei sunt trei recipiente cu o adâncime de aprox. 8 cm. Puteti depozita jucarii, creioane si alte obiecte mici.
- Feta de masa este fata-verso: neteda pe o parte - pentru desen, scris si sculptat; pe de altă parte, blatul mesei are o suprafață pregătită pentru construirea cărămizilor LEGO.
- Datorită construcției sale masive, setul este foarte stabil și fiabil.
- Are margini netezite si colturi rotunjite, asigurand confortul si siguranta copilului.
- Setul este realizat din materiale certificate si non-toxice.
- Ambalat in carton, este o idee de cadou ideala.
- Produsul este destinat copiilor peste 3 ani.
| Tip | set |
| Material | plastic |
| Culoare de bază | gri |
| Dimensiuni (LxA) | 72x47 cm |
| Înălţime | 49 cm |
| Scaun inclus | da |
| Dimensiunile scaunului | 28x28x57 cm |
| Greutatea brută | 8.32 kg |
| Producător | Tega |
| Cod EAN | 5905489408840 |









