| Tip aparat | aparat de sudură |
| Curent de sudare | 20-200 A |
| Tensiune la mers in gol | 60 B |
| Tip de sudare | semiautomat (MIG/MAG) , cu electrod (MMA) , cu gaz inert (TIG) |
| Invertor | da |
| Sudarea în mediu de gaz | da |
| Greutate | 12.3 kg |
| Dimensiuni | 460x240x360 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Telwin |
| Cod EAN | 2100001076726, 8004897219523 |








