| Factor de formă | M.2 |
| Capacitate | 1000 GB |
| Interfață | PCI Express 5.0 x4 |
| Rata de transfer la citire | 10400 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 8600 MB/s |
| Rezistența la impact în timpul funcționării | 1500 G |
| MTBF | 1.5e+006 ore |
| IOPS inscriere | 1500 mii |
| IOPS citire | 1300 mii |
| Tip de memorie | 3D TLC NAND |
| Dimensiuni | 80x22x2.3 mm |
| Greutate | 6 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.05 kg |
| Producător | Apacer |
| Cod EAN | 4712389921451 |









