| Tip | 1 canal |
| Clasa | D |
| Rezistență maximă | 4 Ohmi |
| Putere nominală de canal (2 Ohmi) | 450 W |
| Putere nominală de canal (4 Ohmi) | 250 W |
| Putere maximă | 750 W |
| Frecvență reproductibil min. | 10 Hz |
| Frecvență reproductibil max. | 450 Hz |
| Sensibilitate de intrare | 0.2 - 8 V |
| Semnal la zgomot | 114 dB |
| RCA | 2 input |
| Dimensiuni | 40x248x114 mm |
| Producător | Helix |









