Caracteristici generale
| Tip | pentru smartphone |
| Max. screen size | 7 " |
| Lățimea telefonului | 62-100 mm |
| Tip montură | pe masa ,
pe volan |
| Material | silicon ,
aluminiu |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 330x31x30 mm |
| Greutatea | 260 g |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007673648 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport pentru telefon Hoco H101 Sunrise Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.