| Diagonală ecran | 50 inch |
| Rezoluţie | (4K) 3840x2160 |
| Tipul de matrice | QLED |
| High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision , HLG , 10 |
| Luminozitate | 350 cd/m² |
| Contrast | 6 000:1 |
| Contrast dinamic | 10 000 000:1 |
| Smart TV | da |
| Tipul sistemului de operare | Android TV |
| Bluetooth | da |
| Wi-Fi | da |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| Ieşire sunet | 2х12 W |
| Consum de energie | 54 W/h |
| Clasa de eficiență energetică (new) | G |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni montare pe perete VESA | 200x200 mm |
| Dimensiuni fără stativ | 1130x650x75 mm |
| Dimensiuni cu stativ | 1130x720x242 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Telefunken |
| Cod EAN | 8698902060714 |














