Caracteristici generale
| Clasificarea | central |
| Metoda de instalare | in interior |
| Compatibilitate | Ajax |
| Timp de livrare alarma | 0.15 sec |
| Alimentație | 110-240V |
| Frecvențe de funcționare | 868.0–868.6 MHz |
| Criptare | AES |
| Antisabotazh | comutator de sabotaj ,
protecție împotriva sabotajului ,
detectarea bruiajului |
| Dimensiuni | 163х163х36 mm |
| Greutatea | 362 gr. |
| Set complet | Ajax Hub 2 (4G) ,
placă de montare SmartBracket ,
cablu de alimentare ,
cablu Ethernet ,
kit de instalare ,
ghid de pornire rapidă |
Specificațiile și imaginile produsului Sistem de securitate central Ajax Hub 2 4G ASP White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.